Nowa linia wzorców do analizy siarki | AccuStandard

Nowa linia wzorców do analizy siarki | AccuStandard

June 30, 2022

AccuStaAccuStandard oferuje nową linię wzorców do analizy siarki w odnawialnym paliwie do silników wysokoprężnych w zakresie od 0,0005 % do 5% zawartości siarki. 

Odnawialne paliwo do silników Diesela (znane również jako paliwo zrównoważone) jest bezpośrednim zamiennikiem oleju napędowego. Wykonane jest z surowców odnawialnych, powstaje w procesie uwodornienia oleju roślinnego lub dowolnego surowca biomasy.

Paliwo charakteryzuje się wyjątkowo niską zawartością siarki. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować wzorce kalibracyjne o niższych niż dotychczas stężeniach siarki.

Pobierz katalog: Analiza właściwości fizycznych ropy naftowej >>>

Sprawdź pełna ofertę dla przemysłu petrochemicznego

> Fizykochemia

> Zawartosc siarki, azotu, chloru

> Lepkość

> Chromatografia

> Metale

> Liczba kwasowa i zasadowa

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.