Badania biegłości 2023 | Harmonogram

Badania biegłości 2023 | Harmonogram

November 17, 2022

Przedstawiamy harmonogram badań biegłości organizowanych przez firmę ERA w 2023 roku. Badania biegłości organizowane przez ERA znajdują się na liście badań polecanych przez Polskie Centrum Akredytacji.

ERA jest jednym z największych na świecie dostawców badań biegłości (PT), badań biegłości w trybie przyspieszonym (QR) i certyfikowanych materiałów odniesienia (CRM) dla wody, ścieków, gleby, osadów, a także materiałów do badania powietrza i emisji. 

Harmonogram 2023 (plik PDF) >>>

Przypominamy o terminie składania zamówień na pierwsze badania biegłości w 2023 roku: 29.12.2022 dla rund WS 318, WP 336  (woda i ścieki) oraz RAD 132 (radiochemia)

Szczegółowe programy badań biegłości: 

Woda >

Ścieki >

Gleba i osady ściekowe >

Zanieczyszczenia powietrza >

Mikrobiologia >

Radiochemia >

QuiK Response 

Program ERA QuiK Response to elastyczna i szybka metoda przeprowadzania badania biegłości w sytuacji gdy czas odgrywa kluczową rolę.

Raport z badania biegłości nawet w dwa dni od zgłoszenia wyników!

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.