Biblioteka AccuStandard – Filmy instruktażowe

Biblioteka AccuStandard – Filmy instruktażowe

September 6, 2023

Firma AccuStandard przygotowała krótkie filmy instruktażowe dla Klientów, odpowiadające na często pojawiające się pytania. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Przenoszenie czystego materiału z fiolki
Sonikacja materiałów odniesienia
Etykiety
Daty ważności materiałów odniesienia

Producent jest akredytowany przez ANAB zgodnie z normami ISO/IEC 17034 (jako producent certyfikowanych materiałów odniesienia), ISO/IEC 17025 oraz ISO 9001.

Materiały odniesienia firmy AccuStandard znajdują zastosowanie praktycznie w każdym dziale analitycznym. Oferta obejmuje wzorce wykorzystywane w badaniach próbek środowiskowych, żywności, petrochemicznych, materiałów wybuchowych. 

Istotnym aspektem jest możliwość wyprodukowania wzorca na zamówienie – zgodnego z indywidulanymi potrzebami danego laboratorium.

Poznaj pełną ofertę wzorców firmy AccuStandard:

Środowisko >

Petrochemia >

Żywność >

Materiały wybuchowe >

Materiały produkowane na życzenie >

AccuStandard >

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.