Etoksylaty alkilofenoli (APEO)

December 22, 2021

Etoksylaty alkilofenoli (APEO) to niejonowe środki powierzchniowo czynne stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Głównymi alkilofenolami są etoksylaty oktylofenoli (OPEO) i częściej stosowane etoksylaty nonylofenoli (NPEO). Te syntetyczne związki znajdują się w wielu przedmiotach gospodarstwa domowego i wzbudzają duże obawy ze względu na ich wpływ na środowisko, przyrodę i zdrowie ludzi.

Chiron, jako jeden z pionierów w tej dziedzinie, dostarcza szeroką gamę materiałów odniesienia APEO – związków natywnych, znakowanych deuterem i 13C, a także ich mieszanin, aby umożliwić ich odpowiednie monitorowanie, kontrolowanie lub zastępowanie bezpieczniejszymi alternatywami w razie potrzeby.

Pobierz katalog

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.