Harmonogram realizacji zamówień 2024 | AccuStandard

Harmonogram realizacji zamówień 2024 | AccuStandard

February 1, 2024

Prezentujemy Państwu nowe wydanie kalendarza Tusnovics Instruments. Dzięki niemu mogą Państwo zoptymalizować proces zamawiania wzorców AccuStandard i skrócić czas oczekiwania na dostawę.

Materiały są sprowadzane bezpośrednio z magazynu producenta, co powoduje, że możemy zagwarantować najdłuższe dostępne daty ważności dla zamawianych wzorców.

Kalendarz Tusnovics Instruments 2024 | AccuStandard (plik PDF) >>>

Zamówienia zbiorcze składane są do producenta regularnie co dwa tygodnie. Czas oczekiwania na dostawę materiałów katalogowych wynosi 2-4 tygodnie od dnia wskazanego w kalendarzu.

Zamówienia złożone po wskazanym terminie będą realizowane w kolejnym zbiorczym zamówieniu.

Poznaj ofertę wzorców AccuStandard:

LZO >

WWA >

Dodatki do tworzyw sztucznych >

Dioksyny i furany >

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.