Mobilny System Identyfikacji Chemicznej

Mobilny System Identyfikacji Chemicznej

28 maja 2021

Firma Tusnovics Instruments Sp. z o.o., zajmująca się dostawami wyspecjalizowanej aparatury przenośnej i laboratoryjnej, posiada w swojej ofercie w pełni przenośny system GC-MS  (HAPSITE® ER), renomowanej firmy INFICON.

Aparat przeznaczony jest do identyfikacji zagrożeń, takich jak: lotne i półlotne związki organiczne (VOCs, SVOCs), substancje toksyczne (TICs, TIMs), chemiczne środki bojowe (CWAs) – bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

HAPSITE® ER sprawdza się w trudnych warunkach i daje jednoznaczny wynik w krótkim czasie.

Dedykowany jest dla: Służb Policji, Jednostek Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego, Straży Pożarnej, Uniwersytetów oraz Instytucji Ochrony Środowiska.

Zalety w skrócie:

  • Szybkie i dokładne wyniki o laboratoryjnej dokładności, bezpośrednio na miejscu zdarzenia.
  • Uniwersalna konstrukcja umożliwia rozbudowę o dodatkowe akcesoria, bez ingerencji w hardware.
  • Prosta, intuicyjna obsługa.
  • Wizualne potwierdzenie prawidłowego umieszczenia sondy w celu optymalnego pobrania próbki.
  • Jednoznaczne wskazanie wyniku oraz poziomu zagrożenia odpowiednim kolorem.
  • Czytelna, graficzna prezentacja rezultatów.
  • Błyskawiczne wprowadzanie metod pomiarowych, w celu optymalizacji wyników w miejscu pracy aparatu.
  • Wbudowany GPS, rejestrujący dokładną lokalizację dokonywanych analiz.

Katalog

Pełna oferta katalogowa aparatu wraz z dedykowanymi do niego akcesoriami firmy INFICON. Zobacz (przekierowanie na: https://www.inficon.com/en/products/hapsite-er-identification-system)

Szczegółowe informacje

Po więcej informacji na temat naszego systemu GC-MS, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem aparatury. Zobacz (przekierowanie do zakładki KONTAKT)

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.