Oferta pracy

Inżynier serwisu aparatury laboratoryjnej

Oferta pracy: Inżynier serwisu aparatury laboratoryjnej

October 27, 2021

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier serwisu aparatury laboratoryjnej

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji dostawy, instalacja aparatury i obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna
  • Szkolenie klientów i pokazy instruktażowe
  • Kontakt telefoniczny z klientami udzielanie wsparcia telefonicznie
  • Przygotowanie instalacji pod kątem znajomości przedmiotowych norm, sprawdzenia kompletności dostawy w stosunku do zamówienia
  • Obsługa dostaw poprzez transport do klienta samochodem służbowym, przeniesienie, rozpakowanie, ustawienie i weryfikacja warunków środowiska pracy urządzeń
  • Zapoznanie się z instrukcjami obsługi w języku angielskim lub polskim
  • Prowadzenie dokumentacji działu serwisowego
  • Uaktualnianie serwisowej bazy danych
  • Uaktualnianie instrukcji obsługi i oprogramowania urządzeń
  • Przestrzegania zasad BHP

WYMAGANIA

OFERUJEMY

  • Oferujemy ciekawą pracę pełną i doświadczenie ze sprzętem laboratoryjnym najnowszej generacj
  • Możliwość zdobywania wiedzy na zagranicznych szkoleniach u naszych dostawców (Austria, USA, Niemcy, Francja)
  • Samochód, telefon, komputer
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazne warunki w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) na adres office@tusnovics.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).