Badania Biegłości | Gleba I Osady Ściekowe | ERA 

May 23, 2023

ERA Waters oferuje badania biegłości w obszarze analiz fizycznych, fizykochemicznych i chemicznych w zakresie następujących parametrów:

  • dla gleb: metale, parametry fizyczne, oleje i tłuszcze, związki nieorganiczne, lotne związki organiczne, węglowodory ropopochodne, PFAS, WWA, herbicydy i pestycydy, PCB;
  • dla osadów ściekowych: metale.

HARMONOGRAM BADAŃ BIEGŁOŚCI 2023

Badania organizowane są w cyklu kwartalnym, cztery razy w roku, w miesiącach: styczeń, kwiecień, lipiec i październik.

Najbliższe rundy:

  • SOIL 123 przyjmowanie zamówień do 10.07.2023
  • SOIL 124 przyjmowanie zamówień do 10.10.2023

Proponujemy także udział w badaniach realizowanych w trybie przyspieszonym QuiK Response (QR) – pozwalających na dostosowanie terminu do indywidualnych wymagań laboratorium.

Dla wszystkich bisfenoli znajdujących się na liście kandydackiej SVHC firma Chiron oferuje materiały odniesienia.

Badania biegłości QR. Raport nawet w 2 dni od zgłoszenia wyników! Poznaj szczegóły >

Jakość oferowanych programów potwierdzona jest akredytacją A2LA zgodnie z normą ISO/IEC 17043. Badania biegłości producenta ERA polecane są przez Polskie Centrum Akredytacji.

Pozostałe badania biegłości w ofercie Tusnovics Instruments:

Woda >

Ścieki >

Zanieczyszczenie powietrza >

Mikrobiologia >

Radiochemia >

Żywność i opakowania >

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.