Korozyjność wody i gleby | Wzorce i badania biegłości | ERA Waters

May 24, 2023

Oferujemy wzorce korozyjności wody oraz gleby produkowane przez firmę ERA Waters. Uzupełnieniem oferty są badania biegłości w zakresie korozyjności dla wody i gleby, organizowane w rundach regularnych oraz w trybie przyspieszonym Quick Response.

Korozyjność wody – wzorzec w postaci 500 ml roztworu gotowego do analizy pod kątem korozyjności, nasycenia węglanem wapnia i indeksu nasycenia Langeliera (LSI).

Woda Katalog Era Waters >

Korozyjność gleby – wzorzec w postaci 100 g gleby do analizy korozyjności.

Gleba Katalog Era Waters >

Badania biegłości organizowane są w cyklu kwartalnym, cztery razy w roku, w miesiącach: styczeń, kwiecień, lipiec i październik.

Najbliższe rundy

Korozyjność wody:

> WS 324 przyjmowanie zgłoszeń do 28.06.2023

> WS 327 przyjmowanie zgłoszeń do 26.09.2023


Korozyjność gleby:

> SOIL 123 przyjmowanie zgłoszeń do 10.07.2023

> SOIL 124 przyjmowanie zgłoszeń do 10.10.2023

HARMONOGRAM BADAŃ BIEGŁOŚCI 2023

Firma ERA jest akredytowana przez A2LA zgodnie z normami ISO/IEC 17043 (jako organizator badań biegłości), a także ISO/IEC 17034 (jako producent materiałów odniesienia) i ISO/IEC 17025. ERA pracuje zgodne z systemem zarządzania jakością ISO 9001.

ERA jest jednym z największych na świecie dostawcą badań biegłości (PT), badań biegłości w trybie przyspieszonym (QR) i certyfikowanych materiałów odniesienia (CRM) dla wody, ścieków, gleby, osadów, a także materiałów do badania powietrza i emisji. Badania biegłości organizowane przez ERA znajdują się na liście badań polecanych przez Polskie Centrum AkredytacjI.

Pozostałe badania biegłości w ofercie Tusnovics Instruments:

Woda >

Ścieki >

Zanieczyszczenie powietrza >

Mikrobiologia >

Radiochemia >

Żywność i opakowania >

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.