Wzorce TLC Pharmaceutical Standards Ltd.

Wzorce TLC Pharmaceutical Standards Ltd.

July 7, 2021

Firma Tusnovics Instruments jest dostawcą wysokiej jakości wzorców substancji aktywnych i zanieczyszczeń, metabolitów, związków znakowanych izotopowo i innych farmaceutycznych materiałów odniesienia. Dużą renomą cieszą się materiały TLC Pharmaceutical Standards.

TLC Pharmaceutical Standards to kanadyjska firma specjalizująca się w syntezie złożonych związków organicznych stosowanych jako materiały odniesienia w przemyśle biomedycznym i farmaceutycznym.

Oferujemy materiały odniesienia dedykowane do celów opracowania i walidacji metod analitycznych, rutynowej kontroli jakości i testów stabilności:

  • wzorce substancji aktywnych
  • wzorce zanieczyszczeń oraz metabolitów
  • wzorce związków znakowanych izotopowo
  • wzorce peptydów.

Materiały odniesienia produkowane przez TLC Pharmaceutical Standards są bardzo dobrze scharakteryzowane: HPLC, NMR, MS, IR, EA, zawartość wody, pozostałości rozpuszczalników, zawartość substancji czynnej (assay).

Szczegóły i oferta dostępne są na stronie internetowej Tusnovics Instruments oraz TLC Standards.

Sprawdź ofertę wzorców farmakopealnych: EDQM, USP, BP

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.