Wzorce WWA | Analiza środowiska | AccuStandard

April 27, 2022

Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA) to typowe składniki asfaltów, paliw, olejów i smarów. Wiele związków z tej grupy powoduje zaburzenia hormonalne i jest podejrzewanych lub ma udowodnione działanie kancerogenne. 

Oferujemy wzorce WWA o wysokiej stabilności i jakości, wyprodukowane z surowców o najwyższej dostępnej czystości. 

W podstawowej ofercie dostępne są:

– substancje w postaci czystej oraz jednoskładnikowe roztwory

– gotowe mieszaniny w różnorodnych rozpuszczalnikach.

Interesującą alternatywę stanowią „mieszaniny na życzenie” – wzorce mieszanin WWA przygotowywane na podstawie indywidualnego zamówienia są idealnie dostosowane do potrzeb laboratorium.

AccuStandard jest akredytowanym producentem CRM a wzorce WWA znajdują się w zakresie akredytacji zgodnie z normą ISO 17034. 

Pobierz katalog Wzorce WWA AccuStandard >>>

AccuStandard, dbając o kompleksowe zaopatrzenie laboratoriów, oferuje także wzorce dla następujących grup związków:

– nitrowe pochodne WWA

– aminowe pochodne WWA

– hydroksylowe pochodne WWA

– aminy aromatyczne

– inne związki zawierające azot.

Sprawdź pełną ofertę dla laboratoriów środowiskowych >>>

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.