Zmiana adresów mailowych

Zmiana adresów mailowych

1 listopada 2021

W październiku nastąpiła zmiana adresów mailowych w naszej firmie. Większość dotychczas stosowanych adresów zastąpiły adresy w formacie:

nazwisko@tusnovics.pl

Mamy nadzieję, że nowy format adresów mailowych będzie dla Państwa wygodniejszy i łatwiejszy do zapamiętania. Wszystkie uprzednio stosowane adresy będą nadal aktywne, a kierowane na nie wiadomości będą odczytywane. 

Szczegóły dotyczące zmian znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt: https://www.tusnovics.pl/kontakt

Wykorzystujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub inne podobne technologie umożliwiające świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści, wysyłkę newslettera oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie. Możesz wyrazić zgodę lub zmienić swoje preferencje w ustawieniach.